Kurumsal | Petekkaya İnşaat

Kurumsal

Petekkaya İnşaat

Petekkaya İnşaat

Petekkaya İnşaat 1985 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mahmut PETEKKAYA tarafından kurulmuş olup, dönemin ihtiyaçlarına göre Güneydoğu ve Ege bölgelerinde inşaat sektöründe faaliyet göstererek birçok resmi taahhüt ve özel konut projelerini başarı ile tamamlamıştır. Firmamız 32 yıllık uzman ve deneyimli kadrosuyla güvenli, ekonomik, işlevsel, uygulanabilir, estetik yapı üretme felsefesiyle çok sayıda konut, kültür merkezi, üniversite, vergi dairesi, hükümet konağı, adliye binası, akaryakıt istasyonu tesisleri gibi projelere imza atmıştır. Petekkaya İnşaat ayrıca proje ve mühendislik dalında da ileri teknoloji uygulamaları ile başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Firmamız; inşaat sektöründe müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda, taahhüt edilen sürede, kalite ve ürün güvenliğini üst düzeyde tutarak hizmet vermektedir. Böylece her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir. Petekkaya İnşaat yönetim kurulunu üst düzey nitelikli, deneyimli mühendis ve yöneticiler oluşturmaktadır. Ayrıca bünyemizde özellikle makine, elektrik ve harita mühendislerinin görevlendirilmesine özen gösterilmektedir.

Petekkaya inşaat; profesyonel uzman teknik kadrosu, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi ile sektöründe kendine sağlam bir konum edinmiştir. Dolayısıyla topluma daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri ödünsüz kalite anlayışıyla geliştirerek hayata geçirmeye devam etmekte olup Türkiye ekonomisine istihdam ve yatırım olarak katkıda bulunmaktadır.